FAQ


Otázky k príjmu, spracovaniu a odoslaniu objednávok:

Akým spôsobom objednám vytlačenie výrobku ak vlastním model? Stačí nám ho poslať na mail info@3ddesign.sk alebo prostredníctvom formulára na úvodnej stránke www.3ddesign.sk
Akým spôsobom objednám navrhnutie a vytlačenie modelu ak nevlastním model? Ak máte napríklad zlomený plastový diel pošlite nám ho alebo prineste. My do max. týždňa zadarmo navrhneme pošleme Vám informácie o cene a je iba na Vás či si tlač navrhnutého dielu dáte vytlačiť alebo si prídete po zlomený plastový diel. Pri návrhu zadarmo nedostávate žiaden výstup iba výtlačok. Modely, ktoré sme tlačili si archivujeme preto sa môžete na nás obrátiť aj nabudúce.
Akým spôsobom objednám Váš už navrhnutý výrobok napr. diel na výrobník sódy alebo filament? Diel si viete objednať cez náš eshop alebo cez mail info@3ddesign.sk
Ak sa zlomil pôvodný diel prečo by som mal/a dať vyrobiť diel z 3d tlačiarne? Bude to pevné? Plastové diely, ktoré nám zveríte k návrhu skúmame kde a prečo sa zlomili. Kontaktujeme Vás či už pri osobnom odovzdaní u nás alebo emailom pre bližšie informácie. Možné otázky kde môžeme na výrobku pridať materiál a tým ho spevniť poprípade kde ho môžeme pre spevnenie vyplniť tak aby spĺňal naďalej svoj účel.
Aké sú možnosti platby? Pri osobnom odbere je možné platiť v hotovosti alebo kartou. Pri posielaní zásielky prostredníctvom pošty alebo kuriéra je možné platiť na dobierku alebo platbou vopred na účet. Zásielku odošleme deň prijatia peňazí na účet.
Kedy je možné prísť si po objednaný výrobok? Po vytlačení a očistení výrobku od podpier Vás budeme informovať, že je výrobok pripravený k odberu. V prípade odberu prostredníctvom pošty alebo kuriéra odosielame v deň pripravenia výrobku k odberu.
Aké máte otváracie hodiny? Nakoľko fungujeme formou výdaju cez okienko výdaj výrobku alebo prijatie predlohy prosím dohodnúť vopred telefonicky.
Nenašli ste odpoveď na vašu otázku? Potrebujete poradiť? Sme tu pre vás. Ak ste napriek snahe nájsť odpoveď na vašu otázku na stránke neuspeli, kontaktujte, prosím, našu zákaznícku linku emailom info@3ddesign.sk alebo telefonicky +421 944 156 440.
Napíšte nám
Timelines.ai
0